Kandydat - rekrutacja

Wszystko co powinniście wiedzieć jeśli chcecie do nas dołączyć lub jesteście pierwszy raz na forum
Awatar użytkownika
Aldis
Sławny kronikarz
Posty: 2578
Rejestracja: wt 24 wrz 2013, 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Aldis » wt 25 lut 2014, 19:01

Właśnie.
Wyręczę Arnora: NIE RÓBCIE SPAMU - przenieście się na temat treningów i wyjazdów! :)

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6854
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Postautor: Arnor » wt 25 lut 2014, 22:56

Dziękuję Aldis :)
"Nie ma miękkiej gry"

Awatar użytkownika
Ragnar
Niepiśmienny
Posty: 11
Rejestracja: śr 09 kwie 2014, 00:00
Lokalizacja: Warszawa / Targówek

Postautor: Ragnar » śr 09 kwie 2014, 12:31

Witam mam na imię Dawid na forum Ragnar mam 16 lat , interesuje się historią i walką ( różne okresy) , od lat interesuje się Wikingami i toteż bardzo się cieszę że udało mi się was odnaleźć . Mam doświadczenie w walce mieczem jak i w szermierce , mam sporo czasu i mieszkam na Targówku w Warszawie więc chyba niedaleko miejsc spotkań , bardzo bym chciał do was dołączyć ponieważ uważam was za przyjemną grupę i liczę że uda się wspólnie razem dobrze bawić jak i walczyć .

Z poważaniem Dawid / Ragnar

Swietlana
W Walhalli
Posty: 879
Rejestracja: wt 08 mar 2011, 00:00

Postautor: Swietlana » śr 09 kwie 2014, 15:09

Witaj, jeżeli masz ochotę się spotkać w piątek, to jesteśmy umówieni z Agnieszką/ Ludwiką. Miejsce spotkania - pod Empikiem przy Rondzie de Gaulla o 18. Ze względu na święta, nie mam pojęcia kiedy będzie trening w najbliższym czasie, bo ewentualnie możesz na takowy przybyć a po nim zawsze jest jakieś spotkanie.

Awatar użytkownika
Ragnar
Niepiśmienny
Posty: 11
Rejestracja: śr 09 kwie 2014, 00:00
Lokalizacja: Warszawa / Targówek

Postautor: Ragnar » śr 09 kwie 2014, 16:37

Dobra postaram się przybyć , jakieś sprecyzowanie miejsca / po czym rozpoznam ?

Awatar użytkownika
Lesław
Drużynnik
Drużynnik
Posty: 3381
Rejestracja: wt 02 gru 2008, 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Lesław » czw 10 kwie 2014, 10:45

Włóczni z proporcem nieść nie będziemy ;) Ale masz nasze fotki, czyż nie ? No i numer telefonu na priva wyślij.
Będziemy stali obok wejścia do empik cafe.

Awatar użytkownika
Ragnar
Niepiśmienny
Posty: 11
Rejestracja: śr 09 kwie 2014, 00:00
Lokalizacja: Warszawa / Targówek

Postautor: Ragnar » pt 11 kwie 2014, 21:07

Po dzisiejszej rozmowie i spotkaniu decyduje się dołączyć do drużyny , mam zamiar odwzorowywać Wikinga z okresu wczesnego

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6854
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Postautor: Arnor » pn 14 kwie 2014, 10:41

Doskonale.
Gdybyś miał jakieś pytania zadawaj je w odpowiednim temacie, chociaż myślę, że na forum znajdziesz większość odpowiedzi na swoje ewentualne wątpliwości.
"Nie ma miękkiej gry"

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6854
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Postautor: Arnor » pt 30 maja 2014, 09:42

Witaj Macieju,
jak wiesz znamy się i przyjaźnimy z Welesem od lat. Wspólnie obozujemy, walczymy i biesiadujemy. Jeśli wiec z jakiegoś powodu nie zagrzałeś miejsca tam, nie dogadałeś się lub nie złapałeś wspólnego języka to nie widzimy szansy, żeby inaczej było u nas. Uważamy więc, że Drużyna Najemna Dziki Bez to nie miejsce dla Ciebie.
Pozdrawiamy

W imieniu Drużyny
Arnor
"Nie ma miękkiej gry"

Awatar użytkownika
Elgur
Drużynnik
Drużynnik
Posty: 795
Rejestracja: ndz 08 cze 2014, 00:00

Postautor: Elgur » ndz 08 cze 2014, 22:21

Witam,
nazywam się Mateusz.
Mam 26 lat i jestem z pochodzenia Kurpiem do których czuję częściową przynależność i których mam wygląd i charakter, ale w duszy zawsze byłem i jestem wikingiem. Od lat gimnazjum czułem że urodziłem się w złej epoce. Starałem się "być" wikingiem w zachowaniu, czytałem różne dostępne w internecie informacje na temat wikingów, oraz nie chcę się chować płochliwie po lasach jak moi przodkowie lecz z dumą i honorem walczyć w pierwszych szeregach. Chciałbym do was przystąpić by poznać ludzi z zainteresowaniami podobnymi do moich, nauczyć się wiele nowych rzeczy oraz walki oraz walczyć w przyszłości w imieniu waszego jarla. Chciałbym także Chciałbym odgrywać rolę wikinga średnich wieków średniowiecznych. Pozdrawiam i chwała wam.
Edit: zapomniałem dodać, iż mieszkam, pracuje i studiuje w warszawie.

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6854
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Postautor: Arnor » śr 11 cze 2014, 09:23

Witaj,
oczywiście chętnie się spotkamy porozmawiać. Jak jednak się zapewne domyślasz jesteśmy w środku sezonu wyjazdowego i jeden festiwal goni drugi dlatego najwcześniej spotkać się będziemy mogli dopiero po długim weekendzie czerwcowym.
"Nie ma miękkiej gry"

Awatar użytkownika
Elgur
Drużynnik
Drużynnik
Posty: 795
Rejestracja: ndz 08 cze 2014, 00:00

Postautor: Elgur » śr 11 cze 2014, 21:24

Rozumiem i nie poganiam:) będę miał więcej czasu na przygotowanie pytań do Was oraz dokładniejsze prześledzenie forum. Czekam więc na ustalenie terminu i miejsca. Do zobaczenia i pozytywnego wyjazdu!

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6854
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Postautor: Arnor » wt 24 cze 2014, 10:25

Kurp czy możesz przyjechać na Targówek w czwartek wieczorem np. około 18:00?
"Nie ma miękkiej gry"

Awatar użytkownika
Elgur
Drużynnik
Drużynnik
Posty: 795
Rejestracja: ndz 08 cze 2014, 00:00

Postautor: Elgur » wt 24 cze 2014, 11:12

Niestety, w czwartek jestem dostępny dopiero od 21 i o tej godzinie(+-15min) mogę się tam stawić, piątek od 20, sobota i niedziela cały dzień. Kolejny tydzień, każdy dzień po 18-19 z wyjątkiem soboty całej i niedzieli przed południem.

Awatar użytkownika
Lesław
Drużynnik
Drużynnik
Posty: 3381
Rejestracja: wt 02 gru 2008, 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Lesław » czw 26 cze 2014, 11:11

Cześć,

w takim razie proponuję spotkanie w sobotę o 12:30 w pizzerii Antipasto (św. Wincentego 114). Z naszej strony zjawię się ja ze Swietką. Prawdopodobnie będą jeszcze inne osoby zainteresowane kandydowaniem.


Wróć do „Dla kandydatów i tych co pierwszy raz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości