Kandydat - rekrutacja

Wszystko co powinniście wiedzieć jeśli chcecie do nas dołączyć lub jesteście pierwszy raz na forum
Helvegen
Posty: 1
Rejestracja: ndz 18 mar 2018, 19:09

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Helvegen » ndz 18 mar 2018, 19:29

Cześć , mam na imię Monika 39 lat wraz z mężem 41 lat pragnęlibyśmy dołączyć do Waszego bractwa. Jesteśmy nieźle szajbniętym 15 letnim małżeństwem do tego jednocześnie zafascynowanym kultura i historia vikingow. Zwiedziliśmy Skandynawię co dodatkowo zaraziło nas zajawką. Jak i fantastyczny serial Vikingowie. Który uświadomił nam, ze odnalezlibysmy się idealnie odtwarzając podobne bitwy. Oboje na co dzień ciężko pracujemy. Nie mielismy wcześniej czasu aby realizować swoje pasje i zainteresowania . Jednak teraz , kiedy dzieci już duże a potrzeba realizowania swoich zamierzeń i poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach jest do zrealizowania , chcielibyśmy dzielić z wami rekonstrukcje i bitwy . Oboje strzelamy z łuku,
Myśle ze to już cos :-) Mieszkamy po Łodzią i orientujemy się , ze spotykacie się w Skierniewicach .
Mam nadzieje , ze jesteście otwarci na nowych rekrutów .

Awatar użytkownika
Frigg
Doświadczony pisarz
Posty: 874
Rejestracja: pn 30 wrz 2013, 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Frigg » ndz 18 mar 2018, 20:45

Witajcie! Jesteśmy jak najbardziej otwarci na nowych kandydatów. Spotykamy się w Warszawie, Skierniewice to raczej historia naszej Drużyny.

Dajcie znać, kiedy moglibyśmy się spotkać i porozmawiać. :) Nam zazwyczaj pasują godziny wieczorne.

Awatar użytkownika
Ylva
Posty: 2
Rejestracja: wt 20 mar 2018, 23:20
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Ylva » wt 20 mar 2018, 23:39

I nadszedł mój pierwszy raz na forum Dzikiego Bzu :) Oficjalnie zgłaszam swą kandydaturę oraz trójki potomostwa: Bjarni (6), Erike (9) oraz Erland (13). Rejon: Haithabu, ambicje niewielkie; trzeba mi Was do fajnie spędzanego czasu, odkrywania uroków wczesnego średniowiecza oraz 'imprezowania w śmiesznych ciuchach' :D Kajam się nisko i o wysłuchanie proszę :)
Ulf zapowiedział, że nauczył się pisać i sam się podpisze :O

Prywatnie - Magda, matka trójki gnomów (w skrócie zwanych terrorem), grafik komputerowy, fanka łuku średniowiecznego, Skandynawii w każdym wymiarze oraz dobrego towarzystwa.

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6851
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Arnor » śr 21 mar 2018, 08:53

@ Ylwa
:) Witamy
Sezon za pasem więc ogarniajcie się szybko coby wystartować z nami z nadejściem wiosny :)

@Helvegen
Daj znać kiedy możesz się spotkać. Tak jak Frigg napisała w grę wchodzą godziny popołudniowe (ok 18:00) i tylko Warszawa lub weekendy o różnej porze.
"Nie ma miękkiej gry"

Awatar użytkownika
Aldis
Sławny kronikarz
Posty: 2578
Rejestracja: wt 24 wrz 2013, 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Aldis » czw 22 mar 2018, 21:43

Ylwa - w takim razie witamy oficjalnie (czekamy na resztę :P ) i jako Piastuna przydzielamy Ci UD. Odezwie sie do Ciebie i poprowadzi :)

Awatar użytkownika
Ulf
Posty: 5
Rejestracja: wt 06 lut 2018, 19:51

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Ulf » pt 23 mar 2018, 23:59

Ulf. Chciałbym dołączyć do wikingi! Reszte powiedziała moja kobieta o długim języku ;) Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Aldis
Sławny kronikarz
Posty: 2578
Rejestracja: wt 24 wrz 2013, 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Aldis » sob 24 mar 2018, 21:23

Super :)
W takim razie witamy oficjalnie!
Ulf, administrator zmieni Ci nick na forum na Twoje imię historyczne i nim się będziesz logował.
Twoim Piastunem zostanie Elgur. Odezwie się do Ciebie ;)

Zywia

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Zywia » ndz 25 mar 2018, 18:52

W końcu i nam udało się znaleźć chwilę, żeby oficjalnie dołączyć do forum i wyrazić chęć kandydowania do drużyny.

Jest nas trójka - ja niewolnica zachodniosłowiańska, mój pan - wiking, który w najbliższym czasie sam się na forum zaafiszuje i nasze latorośle - Hania (4 lata), jeszcze bez imienia i pochodzenia, bo nie możemy się dogadać:) Jesteśmy na początku drogi w reko i chcemy po prostu zacząć, zobaczyć, sprawdzić i doświadczyć na własnej skórze wczesnośredniowiecznego życia.

Prywatnie Aga, która mieszka w Łodzi, pracuje w Warszawie. Jak na XXI wiek przystało mam absolutnie współczesny zawód - zajmuję się badaniami rynku i marketingiem, więc liczę na to, że ktoś mnie w końcu nauczy prawdziwego życia:) Lubię strzelać z łuku, ostatnio nawet ładne garnki z gliny zrobiłam i jak się okazało, nawet szycie nie było aż tak skomplikowane jak myślałam, więc jest nadzieja:)

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6851
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Arnor » ndz 25 mar 2018, 23:03

Witamy :)
"Nie ma miękkiej gry"

Awatar użytkownika
Aldis
Sławny kronikarz
Posty: 2578
Rejestracja: wt 24 wrz 2013, 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Aldis » pn 26 mar 2018, 06:03

Żywia to witamy Cię na pokładzie już oficjalnie :)
Twoim Piastunem zostanie Astrid. Odezwie się do Ciebie niedługo :)

Awatar użytkownika
Thorsten
Posty: 1
Rejestracja: wt 27 mar 2018, 11:16
Lokalizacja: Łódź

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Thorsten » wt 27 mar 2018, 12:12

problem odkładania rejestracji na ostatnią chwilę sprawił że moi wspaniali przedmówcy( Żywia , Ylwa , Ulf ) napisali już wszystko :D od siebie dodam że prócz słowiańskiej niewolnicy z dzieckiem hoduję jeszcze kota :D :D :D prywatnie na imię mi Dominik,zawodowo zajmuję się automatyką i wszystkim co pokrewne , hobbystycznie zajmuję się wszystkim,co przy pierwszym kontakcie mnie nie zabiło.to tyle tytułem wstępu ;)
omijać doły z wężami...omijać doły z wężami...

Awatar użytkownika
Aldis
Sławny kronikarz
Posty: 2578
Rejestracja: wt 24 wrz 2013, 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Aldis » wt 27 mar 2018, 19:24

Super :)

Twoim piastunem zostanie Jorund. Odezwie się do Ciebie :)

Awatar użytkownika
Lesław
Drużynnik
Drużynnik
Posty: 3378
Rejestracja: wt 02 gru 2008, 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Lesław » wt 27 mar 2018, 22:06

Witam szanownych Kandydatów :) Tam gdzie trzeba imię zmieniłem. Dostaliście już również dostęp do działu wyprawy.

Awatar użytkownika
Ingrid
Początkujący skryba
Posty: 129
Rejestracja: ndz 15 kwie 2018, 20:17

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Ingrid » ndz 15 kwie 2018, 20:53

Cześć,
Mam na imię Agnieszka i chciałabym do was dołączyć jeśli to jeszcze możliwe. Nie mam żadnego doświadczenia w rekonstrukcjach historycznych ale pasjonuję się historią, szczególnie tą z okresu średniowiecza. Najbardziej interesują mnie mity, magia i wierzenia wikingów, słowian i nie tylko. Znajomi się podśmiewają nazywając mnie wiedźmą ;)). Mam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Jestem kreatywna, pełna pasji, chęci do współpracy i nauki nowych rzeczy. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojej rodziny:)

Awatar użytkownika
Frigg
Doświadczony pisarz
Posty: 874
Rejestracja: pn 30 wrz 2013, 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Frigg » ndz 15 kwie 2018, 21:02

Bardzo cieszymy się, że się odezwałaś i jesteś zainteresowana dzieleniem rekopasji.
Daj znać, kiedy mogłabyś się z nami spotkać, aby na spokojnie wszystko omówić.
Zazwyczaj spotykamy się w godzinach wieczornych w centrum Warszawy. Jakie dni by Ci pasowały?


Wróć do „Dla kandydatów i tych co pierwszy raz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości