Kandydat - rekrutacja

Wszystko co powinniście wiedzieć jeśli chcecie do nas dołączyć lub jesteście pierwszy raz na forum
Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6851
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Postautor: Arnor » wt 06 sie 2013, 21:37

Ja i Inga możemy w czwartek lub we wtorek, jednak z powodu, iż pracujemy do 17-18:00 najlepiej by było jak byś dojechał na Targówek. Jeśli Ci pasuje któryś z dni to daj znać, a dogadamy szczegóły.
"Nie ma miękkiej gry"

Swietlana
W Walhalli
Posty: 879
Rejestracja: wt 08 mar 2011, 00:00

Postautor: Swietlana » śr 07 sie 2013, 08:34

Ja mogę we wtorek,Lesio też. W tym tygodniu nie damy już rady.

Awatar użytkownika
Inga
Sławny kronikarz
Posty: 1385
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Kontaktowanie:

Postautor: Inga » czw 08 sie 2013, 12:52

W takim razie wtorek o 18:00 w knajpce Antipasto - wysiada się na przystanku Św. Wincentego i przy skrzyżowaniu Kondratowicza i Św. Wincentego jest Carrefour Express - obok niego jest knajpka. Jakby co możemy cię zgarnąć z przystanku tylko powiedz czym będziesz jechał :wink:
'wreszcie kolor twoich włosów pasuje do charakteru'


'- Kitty czemu my zawsze musimy robić to czego ty sobie życzysz, a nigdy to co ja chce?

-Bo tak jest w Biblii'




keep calm and hate everyone

Awatar użytkownika
Inga
Sławny kronikarz
Posty: 1385
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Kontaktowanie:

Postautor: Inga » pn 12 sie 2013, 11:56

Ok. Wysiadasz na przystanku na żądanie 'Św. Wincentego'. Stamtąd Cię zgarniemy z Arnorem :-)
'wreszcie kolor twoich włosów pasuje do charakteru'


'- Kitty czemu my zawsze musimy robić to czego ty sobie życzysz, a nigdy to co ja chce?

-Bo tak jest w Biblii'




keep calm and hate everyone

Awatar użytkownika
Inga
Sławny kronikarz
Posty: 1385
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Kontaktowanie:

Postautor: Inga » pn 19 sie 2013, 18:21

Hello,

Przede wszystkim chcielibyśmy się z Tobą spotkać coby porozmawiać, poznać się i wszystko przedstawić :-) W tym tygodniu ze względu na okres międzywyjazdowy nie damy niestety rady ale w przyszłym jak najbardziej. Mi i Arnorowi odpowiada właściwie każdy dzień od 17-18 godziny :wink:
'wreszcie kolor twoich włosów pasuje do charakteru'


'- Kitty czemu my zawsze musimy robić to czego ty sobie życzysz, a nigdy to co ja chce?

-Bo tak jest w Biblii'




keep calm and hate everyone

Awatar użytkownika
Lesław
Drużynnik
Drużynnik
Posty: 3378
Rejestracja: wt 02 gru 2008, 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Lesław » pn 19 sie 2013, 18:35

Witaj imienniku :)
Uprzedzam, że na mnie tez wszyscy wołają lesio, więc jako że byłem tu pierwszy to rezerwuję sobie tę ksywkę w ramach drużyny :P

Co do spotkania to podpisuje się pod Ingą: przyszły tydzień 17-18.

A co do kultury: rzuć okiem na tematy w tym dziale - znajdziesz informacje, że będziesz musiał wybrać kulturę bo od tego zależy twój stój, oraz że będziesz musiał wybrać imię (co rozwiąże problem ksywki ;) )

Awatar użytkownika
Astrid
Początkujący skryba
Posty: 328
Rejestracja: ndz 15 wrz 2013, 00:00

Postautor: Astrid » ndz 15 wrz 2013, 10:10

Witam Nazywam się Karolina.
Odtwórstwem interesuje się tak naprawdę od niedawna. Pochodzę z Kraśnika (woj. Lubelskie) ale obecnie pracuję w Warszawie(nie wiem jak długo). Interesuję się bronią biała i sztukami walki dawnych czasów. Moje zainteresowania w pewnym sensie determinuje to, co robię kiedy wracam do domu. A mianowicie remontuję i staram się po latach opuszczenia, uruchomić kuźnię po dziadku. Nie umiem jeszcze prawie nic (poza podstawowa wiedza jak kuć przekazana przez śp. dziadka) ale zbieram wiedzę, cały czas w wolnych chwilach się uczę i czytam wszystko co mi wpadnie w ręce. Postanowiłam zalogować się w końcu na tym forum licząc, ze dowiem się trochę więcej o dawnych czasach od ludzi którzy wiedzą więcej ode mnie. Za wszelkie porady i odpowiedzi z góry dziękuję.

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6851
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Postautor: Arnor » pn 16 wrz 2013, 18:39

Witamy
I szczerze mówiąc nie wiem co więcej napisać ;)
Nie napisałaś, iż chciała byś dołączyć do grupy odtwórczej więc zapraszam do udziału na forum. Hormund i Vigmarr mieli małą przygodę z kuciem więc coś mogą podpowiedzieć z porad praktycznych. Lasota także interesuje się tematem, a o innych tematach związanych z odtwórstwem też znajdziesz sporo na naszym forum.
"Nie ma miękkiej gry"

Awatar użytkownika
Astrid
Początkujący skryba
Posty: 328
Rejestracja: ndz 15 wrz 2013, 00:00

Postautor: Astrid » pn 16 wrz 2013, 20:01

Szczerze powiedziawszy nie wiem jak długo będę w Warszawie prawdopodobnie do grudnia ale wszystko się może jeszcze zmienić. Co do dołączenia do grupy bardzo meni to kusi mimo wszystko ale nie wiem czym mogłabym się zajmować i jak zacząć tę przygodę.

Awatar użytkownika
Aldis
Sławny kronikarz
Posty: 2578
Rejestracja: wt 24 wrz 2013, 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Aldis » wt 24 wrz 2013, 08:39

Witam wszystkich serdecznie!

Nazywam się Baśka ( aczkolwiek 99% znającej mnie populacji mówi do mnie Siaba ) i mam 23 lata. Muszę przyznać, że dość długo przymierzałam się do napisania do któregoś z bractw odtwórczych ( nie lubię się tak decydować na hura ). Aż w końcu trafiłam na Was :) W sumie trochę przez koleżankę, która rekonstruuje X wiek ( aczkolwiek w zupełnie innej części kraju ).

Jak się doczytałam działacie w Warszawie i Skierniewicach - czyli w dwóch miastach gdzie kręci się moje życie. W Warszawie kończę właśnie studia i zamierzam się przeprowadzić na stałe. Z kolei pod Skierniewicami ( Budy Grabskie ) mieszka połowa mojej rodziny, mam tam działkę i większość wakacji i jakiegoś dłuższego wolnego spędzał właśnie tam.

Czemu piszę to raczej jasne :) Chciałabym do Was dołączyć :)

W samym odtwórstwie nie mam jakiegoś wielkiego doświadczenia jednak w gronie bliskim mej osobie znajdują się osoby które zajmują się odtwórstwem ( jednak późniejszych czasów XIII - XV wiek ) więc "wiem jak to działa". Nawet czaiłam się żeby do nich dołączyć ale jednak nie do końca pasują mi te czasy ( czego nie można powiedzieć o Wikingach i Słowianach na punkcie których od jakiegoś czasu mam tzw. chyzia ).

To tak krótko o sobie napiszę:
- Kończę oligofrenopedagogikę i terapię pedagogiczną na warszawskim APSie
- od roku strzelam ( a raczej ciągle i wciąż się uczę ) z łuku
- żegluje po pięknych naszych Mazurskich jeziorach
- brzdąkam trochę na gitarze
- jeżdżę sobie rekreacyjnie konną
- bawię się w rękodzieło wszelakie ( od ozdób, przez ozdabianie różnymi metodami, różnych rzeczy, po szycie od jakiegoś czasu )
- pisarz amator
- kocham czytać ( wszystko co wpada mi w ręce )
- jestem osobą dosyć szaloną, zwariowaną i jeśli coś bardzo polubię wpadającą w to po uszy
- lubię fantastykę ( udzielam się na wszelakich konwentach, aktualnie organizuje Płocki Elgacon )
- jestem uzależniona od kawy

I w sumie tyle o mnie. Jeśli byście chcieli chętnie bym się spotkała i pogadała :)

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6851
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Postautor: Arnor » wt 24 wrz 2013, 09:12

Witaj
Oczywiście chętnie się spotkamy :)
W weekend mamy zaplanowaną wyprawę historyczną (BTW: m.in. będziemy przechodzili przez Budy Grabskie ;) )więc napisz kiedy Ci pasuje w tygodniu (tym lub następnym) to ustalimy miejsce oraz czas.
Oczywiście mówimy o spotkaniu w Warszawie?
"Nie ma miękkiej gry"

Awatar użytkownika
Aldis
Sławny kronikarz
Posty: 2578
Rejestracja: wt 24 wrz 2013, 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Aldis » wt 24 wrz 2013, 09:47

Super :)

Generalnie jakbyśmy mogli w przyszłym tygodniu byłabym wdzięczna. W tym latam i rozdwajam się załatwiając ostatnie papiery na uczelni przed obroną ( papierkologia to zło najwyższe ).

Jeśli by pasowało w Warszawie to szczerze mówiąc dla mnie wygodniej bo jeszcze chwilowo dojeżdżam z Płocka do stolicy zanim się na stałe przeprowadzę i pomieszkuje kontem u przyszłych teściów ^_^ Po weekendzie w Wawie jestem dyspozycyjna praktyczne o każdej porze ( chyba, że nastanie jakaś dziwna apokalipsa ) więc mogę się dostosować tak by Wam pasowało.

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6851
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Postautor: Arnor » wt 24 wrz 2013, 10:00

W Warszawie będzie nam wygodniej. Dokładny dzień i godzinę ustalimy jeszcze, bo musimy sprawdzić jak większości z Nas pasuje.
Będziesz mogła dojechać jak coś na Bródno? Około 18:00 któregoś dnia?
"Nie ma miękkiej gry"

Awatar użytkownika
Aldis
Sławny kronikarz
Posty: 2578
Rejestracja: wt 24 wrz 2013, 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Aldis » wt 24 wrz 2013, 10:23

Jak najbardziej Bródno pasuje :) Po prostu jak już ustalicie kiedy byście mogli dajcie znać.

I kolejne pytanie przy okazji. Przyjaciółka moja ( równie pozytywnie zakręcona jak ja, doświadczona w odtwórstwie - z tym, że ona XIII - XV wiek - również by chciała do Was dołączyć ( zapewne jeszcze napisze jak się do internetu dorwie ). Czy może przyjść ze mną?

Awatar użytkownika
Inga
Sławny kronikarz
Posty: 1385
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Kontaktowanie:

Postautor: Inga » wt 24 wrz 2013, 10:36

Jasne, nie ma problemu :-)

W takim razie może przyszły wtorek?
'wreszcie kolor twoich włosów pasuje do charakteru'


'- Kitty czemu my zawsze musimy robić to czego ty sobie życzysz, a nigdy to co ja chce?

-Bo tak jest w Biblii'




keep calm and hate everyone


Wróć do „Dla kandydatów i tych co pierwszy raz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości