Kandydat - rekrutacja

Wszystko co powinniście wiedzieć jeśli chcecie do nas dołączyć lub jesteście pierwszy raz na forum
Awatar użytkownika
Inga
Sławny kronikarz
Posty: 1385
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Kontaktowanie:

Postautor: Inga » pt 26 paź 2012, 20:26

Ja nie wiem czy my się wyrobimy wcześniej :/ więc niech zostanie 13. Jak coś to ja jestem ruda, ubrana będę nie wiem jak bo to zależy od humoru :-P
'wreszcie kolor twoich włosów pasuje do charakteru'


'- Kitty czemu my zawsze musimy robić to czego ty sobie życzysz, a nigdy to co ja chce?

-Bo tak jest w Biblii'




keep calm and hate everyone

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6854
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Postautor: Arnor » ndz 28 paź 2012, 21:26

Dzięki za spotkanie.
Czekamy na pytania ;)
"Nie ma miękkiej gry"

Żywia

Postautor: Żywia » pn 29 paź 2012, 17:08

:-D Podejrzewam, że lawina pytań rozpocznie się gdy zakupimy już materiały na stroje (przynajmniej z mojej strony). Hmmm wieści mnie doszły iż w Żyrardowie można kupić jeszcze normalny len na starych magazynach, jestem więc w trakcie śledztwa ^_^

Radbor
Niepiśmienny
Posty: 27
Rejestracja: ndz 11 lis 2012, 00:00

Postautor: Radbor » pn 12 lis 2012, 00:19

Witam

Nazywam się Stanisław, mam 25 lat obecnie studiuję i pracuję w Warszawie. Od zawsze pasjonowałem się historią ogólnie rozumianą i od dłuższego czasu coś mnie korci żeby spróbować swoich sił w odtwórstwie. :) Na Waszą drużynę trafiłem przypadkiem przez fejsbooka przeglądając stronki o charakterze historycznym. Nie mam żadnego doświadczenia ani wiedzy związanej z tematyką także kandydat ze mnie kiepski ale mimo wszystko proszę o rozważenie mojej kandydatury. Jeżeli dostanę szanse na pewno szybko odrobię zaległości! Pozdrawiam Drużynę :)

Swietlana
W Walhalli
Posty: 879
Rejestracja: wt 08 mar 2011, 00:00

Postautor: Swietlana » pn 12 lis 2012, 09:10

Witaj!
Na początku to chyba najlepiej byłoby się z nami spotkać :)
Wiele osób zaczynało od wiedzy zerowej, którą stale się uzupełnia, zwłaszcza, że co raz więcej można znaleźć w internecie, więc nic strasznego. My służymy pomocą. Na pewno musisz się zastanowić nad tym, jakie rejony historycznie najbardziej interesują i kogo byś chciał odtwarzać, bo pod tym kątem przygotowujemy stroje i ekwipunek.
Zapraszamy!

Awatar użytkownika
Inga
Sławny kronikarz
Posty: 1385
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Kontaktowanie:

Postautor: Inga » pn 12 lis 2012, 09:59

Na sam początek zapoznaj się z poniższa lekturą, ona powinna chociaż troche rozjaśnić ci jak będą przebiegać kolejne kroki:

http://www.dzikibez.fora.pl/zasady-i-cele-dzikiego-bzu,9/dla-kandydatow-lektura-obowiazkowa,392.html

Następnie umówimy się na spotkanie. Studiujesz i pracujesz w Wawie, więc spotkanie też zrobimy w Wawie. Jak dysponujesz z czasem w ciągu tygodnia? :-)
'wreszcie kolor twoich włosów pasuje do charakteru'


'- Kitty czemu my zawsze musimy robić to czego ty sobie życzysz, a nigdy to co ja chce?

-Bo tak jest w Biblii'




keep calm and hate everyone

Radbor
Niepiśmienny
Posty: 27
Rejestracja: ndz 11 lis 2012, 00:00

Postautor: Radbor » pn 12 lis 2012, 22:24

Myślę, że znajdę czas w poniedziałek, wtorek lub piątek po południu ewentualnie weekend, kwestia dogadania godziny. Zdecydowanie interesuje mnie kultura słowian- zastanowię się jeszcze nad konkretnym terenem, kiedy już zdobędę pewien zasób wiedzy na temat. Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Inga
Sławny kronikarz
Posty: 1385
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Kontaktowanie:

Postautor: Inga » wt 13 lis 2012, 09:09

To może umówmy się we wtorek za tydzień o godzinie 18 pod empikiem przy rondzie de Gaulle'a (to to z palmą) jeśli by ci pasowało. Pójdziemy do pubu In Side :-)
'wreszcie kolor twoich włosów pasuje do charakteru'


'- Kitty czemu my zawsze musimy robić to czego ty sobie życzysz, a nigdy to co ja chce?

-Bo tak jest w Biblii'




keep calm and hate everyone

Awatar użytkownika
Lesław
Drużynnik
Drużynnik
Posty: 3381
Rejestracja: wt 02 gru 2008, 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Lesław » wt 13 lis 2012, 11:31

Dla mnie termin w sam raz, więc się pojawię.

Radbor
Niepiśmienny
Posty: 27
Rejestracja: ndz 11 lis 2012, 00:00

Postautor: Radbor » wt 13 lis 2012, 20:14

Ok - pasuje mi :) jak zobaczycie chudego gościa ok 2m wzrostu to będę ja :P

Awatar użytkownika
Inga
Sławny kronikarz
Posty: 1385
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Kontaktowanie:

Postautor: Inga » śr 14 lis 2012, 06:54

Od nas będę ja, Lesio i Arnor :-) może ktoś jeszcze się skusi :wink:
'wreszcie kolor twoich włosów pasuje do charakteru'


'- Kitty czemu my zawsze musimy robić to czego ty sobie życzysz, a nigdy to co ja chce?

-Bo tak jest w Biblii'




keep calm and hate everyone

Swietlana
W Walhalli
Posty: 879
Rejestracja: wt 08 mar 2011, 00:00

Postautor: Swietlana » śr 14 lis 2012, 10:00

Ciężko mi powiedzieć, jak to będzie, bo jeszcze nie mam grafiku, a w związku z wolnym weekendem na Stadion w poniedziałek na pewno pracuje. Co do wtorku jeszcze nie wiem, może mi się uda :)

Awatar użytkownika
Lesław
Drużynnik
Drużynnik
Posty: 3381
Rejestracja: wt 02 gru 2008, 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Lesław » pn 19 lis 2012, 23:14

Ja się jednak nie wybiorę. Coś mnie rozłożyło wczoraj po powrocie i siedzę na zwolnieniu. Arnor, przekaż zakup Swietlance.

Radbor
Niepiśmienny
Posty: 27
Rejestracja: ndz 11 lis 2012, 00:00

Postautor: Radbor » wt 20 lis 2012, 16:48

Witam

Bardzo serdecznie Was przepraszam ale jednak mnie nie będzie. Coś mnie dzisiaj rozłożyło i nie nadaje się do życia :/. Myślałem, że jednak się pozbieram i wybiorę ale po prostu nie dam rady. Przepraszam też , że tak późno piszę. :cry:

Awatar użytkownika
Inga
Sławny kronikarz
Posty: 1385
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Kontaktowanie:

Postautor: Inga » śr 21 lis 2012, 09:21

Jeśli dałbyś radę to zapraszamy w sobotę na trening i potem na spotkanie. Zbiórka przy Lasku Bródnowskim (Targówek) - w tym temacie mapka z miejscem spotkania: http://www.dzikibez.fora.pl/otwarte-tematy-histeryczne,5/terminy-wyjazdow-i-treningow-2012,686-15.html
'wreszcie kolor twoich włosów pasuje do charakteru'


'- Kitty czemu my zawsze musimy robić to czego ty sobie życzysz, a nigdy to co ja chce?

-Bo tak jest w Biblii'




keep calm and hate everyone


Wróć do „Dla kandydatów i tych co pierwszy raz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 139 gości