Kandydat - rekrutacja

Wszystko co powinniście wiedzieć jeśli chcecie do nas dołączyć lub jesteście pierwszy raz na forum
Awatar użytkownika
Lesław
Drużynnik
Drużynnik
Posty: 3378
Rejestracja: wt 02 gru 2008, 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Lesław » wt 22 sty 2013, 15:12

czy mieszkasz w Krakowie, jak to widnieje na twoim profilu?

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6851
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Postautor: Arnor » wt 22 sty 2013, 18:07

Jeśli jesteś z Krakowa to nie widzę sensu ani konieczności abyś szukał informacji u nas. W Twoim mieście działa choćby drużyna "Krak". Z nami się nie spotkasz, nie będziesz w stanie przyjrzeć się naszym działaniom ani dowiedzieć się osobiście nic o odtwórstwie. A w sieci odnajdziesz zapewne wszystko co Cie interesuje. Oczywiście nikt Cie stąd nie wygania, ale nie rozumiem czemu nie poszukasz jakiejś drużyny w swojej okolicy?
"Nie ma miękkiej gry"

Awatar użytkownika
Lesław
Drużynnik
Drużynnik
Posty: 3378
Rejestracja: wt 02 gru 2008, 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Lesław » śr 23 sty 2013, 10:00

Cieszymy się, że forum się podoba i jest przydatne. Zaglądaj tak często jak chcesz, jakbyś miał jakieś ciekawe informacje, to zapraszamy do wzbogacenia naszego forum o nie, ale już nie w tym wątku, bo jest on dla osób, które chcą oficjalnie przedstawić swoją kandydaturę do drużyny.

Natomiast tak jak napisał Arnor - najlepiej poszukaj dla siebie drużyny będącej 'pod ręką' bo do nas nie da się dołączyć nie spotykając się z nami.

Awatar użytkownika
Sumarlidi
Drużynnik
Drużynnik
Posty: 787
Rejestracja: śr 23 sty 2013, 00:00

Postautor: Sumarlidi » śr 23 sty 2013, 13:01

Witam, ja pierwszy raz na forum wiec warto się przedstawić i krótko o sobie.
Nazywam się Mateusz Socha lat niedługo 18 mi skoczy, mieszkam w Piastowie (Miejscowość miedzy Warszawa a Skierniewicami). Interesuje się kulturą, wierzeniami i obyczajami Wikingów. I w celu poszerzenia swej wiedzy chciałbym dołączyć do waszej drużyny. Lecz rodzi się tutaj moje pytanie czy mój wiek jest odpowiedni do takiej "zabawy".

Awatar użytkownika
Hormund
Doświadczony pisarz
Posty: 990
Rejestracja: śr 24 lut 2010, 00:00

Postautor: Hormund » śr 23 sty 2013, 13:26

Wielu z nas zaczynało w wieku 16 lat, więc na pewno nie jest to przeszkodom. Zatem witamy na forum, i z miejsca proponuje Ci zapoznać się z wszystkimi wątkami w tym dziale przeznaczonymi dla kandydatów, oraz spotkania się z nami w jakimś dogodnym terminie i miejscu, do wyboru masz Skierniewice i Warszawe.

Awatar użytkownika
Sumarlidi
Drużynnik
Drużynnik
Posty: 787
Rejestracja: śr 23 sty 2013, 00:00

Postautor: Sumarlidi » śr 23 sty 2013, 13:40

Zapoznam się ze wszystkimi. Wiec ciesze się ze to nie przeszkoda. Dla mnie dogodniejszym miejscem była by Warszawa ponieważ do nie chodzę do szkoły. Miejsce jest do ustalenia czy macie już jakieś ulubione??

Awatar użytkownika
Inga
Sławny kronikarz
Posty: 1385
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Kontaktowanie:

Postautor: Inga » śr 23 sty 2013, 13:45

Myślę, że najwygodniej byłoby w centrum, aczkolwiek nie wiem czy w tym tygodniu jeszcze damy radę, chyba że w sobotę mógłbyś podjechać do Wawy ewentualnie? Jak nie to możemy się umówić na wtorek na 18 (większość z nas pracuje do 17 :wink: )
'wreszcie kolor twoich włosów pasuje do charakteru'


'- Kitty czemu my zawsze musimy robić to czego ty sobie życzysz, a nigdy to co ja chce?

-Bo tak jest w Biblii'




keep calm and hate everyone

Awatar użytkownika
Sumarlidi
Drużynnik
Drużynnik
Posty: 787
Rejestracja: śr 23 sty 2013, 00:00

Postautor: Sumarlidi » śr 23 sty 2013, 13:48

Oczywiście w sobotę mógłbym wpaść to damnie nie problem. W przyszłym tygodniu jestem wolny cały czas (Ferie) Wiec większość terminów jest dla mnie dogodna.

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6851
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Postautor: Arnor » śr 23 sty 2013, 19:53

Ja osobiście bym wolał we wtorek, 29 stycznia. Jeśli Ci pasuje godzina 18:00 to standardowym miejscem spotkań jest EMPiK koło ronda de Gaula.
"Nie ma miękkiej gry"

Awatar użytkownika
Sumarlidi
Drużynnik
Drużynnik
Posty: 787
Rejestracja: śr 23 sty 2013, 00:00

Postautor: Sumarlidi » śr 23 sty 2013, 20:10

Wszystko mi pasuje nie mam żadnych zastrzeżeń.

Awatar użytkownika
Lesław
Drużynnik
Drużynnik
Posty: 3378
Rejestracja: wt 02 gru 2008, 00:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Lesław » ndz 27 sty 2013, 15:10

Od tej chwili Auril przyjęła imię Mojmira.

Awatar użytkownika
Inga
Sławny kronikarz
Posty: 1385
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Kontaktowanie:

Postautor: Inga » pn 28 sty 2013, 09:28

Mateusz potwierdź proszę jutrzejsze spotkanie o 18, co by się upewnić :-) i podaj nr do siebie na wszelki wypadek :wink:
'wreszcie kolor twoich włosów pasuje do charakteru'


'- Kitty czemu my zawsze musimy robić to czego ty sobie życzysz, a nigdy to co ja chce?

-Bo tak jest w Biblii'




keep calm and hate everyone

Awatar użytkownika
Sumarlidi
Drużynnik
Drużynnik
Posty: 787
Rejestracja: śr 23 sty 2013, 00:00

Postautor: Sumarlidi » pn 28 sty 2013, 10:56

Ja jutro oczywiście będę. Wszystko bez zmian?? Empik przy rondzie de gaulla?

Awatar użytkownika
Inga
Sławny kronikarz
Posty: 1385
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Kontaktowanie:

Postautor: Inga » pn 28 sty 2013, 11:25

Tak, jak najbardziej bez zmian :-)
'wreszcie kolor twoich włosów pasuje do charakteru'


'- Kitty czemu my zawsze musimy robić to czego ty sobie życzysz, a nigdy to co ja chce?

-Bo tak jest w Biblii'




keep calm and hate everyone

Awatar użytkownika
Skjaldvor
Początkujący skryba
Posty: 148
Rejestracja: pn 28 sty 2013, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Skjaldvor » pn 28 sty 2013, 22:50

Dobry wieczór!

Tak sobie pomyślałam, że przydałoby się jeszcze lepiej zacząć nowy rok i w końcu napisać do Was. Poczytałam już co trzeba na forum i od jakiegoś czasu obserwuję ten wątek. Od jeszcze dłuższego czasu próbuję gdzieś przy jakiejś grupie przycupnąć, żeby jakoś móc się twórczo rozwinąć i wiedzy trochę zdobyć. Bo tak samej to ciężko i nawet smutno...

A tak do rzeczy: interesuje mnie odtwarzanie wikinki, rzemiosło - szycie, haftowanie ew. jakaś drobna obróbka drewna i (tu nie wiem czy możecie mi pomóc) muzyka i taniec. Przy czym z tym ostatnim to tak nieśmiało występuję ale to jest takie moje nieskromne marzenie żeby sobie pozawodzić przy dźwiękach odpowiednich instrumentów (nie wiem czy byłabym w stanie owe dźwięki wydobyć - kwestia chęci i nauki pewnie) i jeszcze popląsać.

Chętnie opowiem więcej szczegółów a do opowiedzenia mam dużo. Bo z odtwórstwem jakąś już mam małą historię. Nawet mam elementy stroju zrobione zupełnie samodzielnie ale właśnie ze względu na to "amatorskie" wykonanie będą musiały być sprawdzone. Potrzebuję też jeszcze paru rad bo samiusieńki, sam człowiek nie jest w stanie rozwiać pewnych wątpliwości...

Jeżeli chodzi o spotkanie to właściwie w dowolne miejsce w Warszawie mogę dotrzeć a jeżeli chodzi o terminy to środę mam wolną (ale zastrzegam, że jeszcze jedna sprawa na środę mi się wyklaruje) poza tym czwartek i piątek po 19:00., sobota przed 12:00. W sumie w niedziele tak do 18:00 też jest czas tyle, że o 21 wyjeżdżam w góry i mogę mieć z tego tytułu zamieszanie.

To mogę liczyć na audiencję? ;)

Marysia (o bogowie ależ mam parszywe chrześcijańsko - wieśniacko- naiwne imię. Chetnie je czym prędzej zmienię!)


Wróć do „Dla kandydatów i tych co pierwszy raz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości