Kandydat - rekrutacja

Wszystko co powinniście wiedzieć jeśli chcecie do nas dołączyć lub jesteście pierwszy raz na forum
Awatar użytkownika
ARKADIUSZC
Posty: 6
Rejestracja: czw 11 sty 2018, 08:54

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: ARKADIUSZC » pt 19 sty 2018, 10:23

Siema Arnor. Ja mieszkam w Manchesterze i dlatego nie dałbym rady więcej niż raz.. Chociaż to zależy jak długie będą wyjazdy i czy np weekendowe....

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6851
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Arnor » pn 22 sty 2018, 09:37

Uuu... to rzeczywiście masz ograniczone możliwości.Jak rozumiem na stałe tam mieszkasz?
"Nie ma miękkiej gry"

Awatar użytkownika
ARKADIUSZC
Posty: 6
Rejestracja: czw 11 sty 2018, 08:54

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: ARKADIUSZC » pn 22 sty 2018, 11:16

Tak od 14 lat.:(

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6851
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Arnor » pt 26 sty 2018, 10:45

No to ciężka sytuacja :/ Szukałeś jakiś drużyn lub ekip ze swojej okolicy?
"Nie ma miękkiej gry"

Awatar użytkownika
ARKADIUSZC
Posty: 6
Rejestracja: czw 11 sty 2018, 08:54

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: ARKADIUSZC » sob 27 sty 2018, 00:55

Tak
Ydalir grupa w Manchesterze. Rozmawiałem wstępnie i muszę tylko grafik w pracy zmienic, aby na treningi uczęszczać. Planuję zacząć w marcu jak ogarnę parę rzeczy.
Chciałbym tylko trenować z nimi a oficjalnie chciałbym do Was należeć i zależy mi na wyprawach festiwalowych z Wami. I oczekiwanialbym pomocy w skompletiwaniu sprzętu podstawowego i ekwipunku.
Przemyślcie i proszę dajcie znać. Dzięki.

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6851
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Arnor » wt 30 sty 2018, 09:07

Dzięki, uznajemy za kompletem, że wybrałeś Dziki Bez. Dlatego też debatowaliśmy trochę nad Twoją sytuacją. Niestety taka obecność na odległość w tej sytuacji nie ma racji bytu. Nie bez kozery w zasadach mamy napisane, iż kandydaci muszą przynajmniej kilka razy w sezonie wyjechać z nami aby w ogóle myśleć o ich przyjęciu. Staramy się być nie tylko grupą pasjonatów ale też grupą przyjaciół, spotykamy się często (nie tylko na płaszczyźnie historycznej) i nawet poza wyjazdami utrzymujemy kontakty ze sobą.
W Twojej sytuacji jest to fizycznie niemożliwe. Nawet ów podstawowy warunek, o minimum trzech wyjazdach historycznych w sezonie byłby - z tego co rozumiem - ciężki do spełnienia.
Natomiast absolutnie nie znaczy to, że jeśli kiedyś będziesz w Polsce to nie możemy się spotkać i pogadać. Zawsze w 4 oczy łatwiej sobie wszystko wytłumaczyć niż na forum. Podobnie jest z pomocą w kompletowaniu stroju. Pytaj i korzystaj z naszej wiedzy. Chętnie pomożemy i ze strojem takim raczej żadna drużyna nie zarzuci Ci niehistoryczności.

P.S. Rozumiem, że córka i żona też docelowo będą miały stroje skoro chcesz je zabierać na wyjazdy historyczne?
"Nie ma miękkiej gry"

Awatar użytkownika
ARKADIUSZC
Posty: 6
Rejestracja: czw 11 sty 2018, 08:54

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: ARKADIUSZC » wt 30 sty 2018, 09:30

Ok w pełni rozumiem wasza decyzję.
Zostanę na forum aby zadawać pytania odnośnie kompletowania sprzętu.
Tak oczywiscie one też.

Awatar użytkownika
Ulf
Posty: 5
Rejestracja: wt 06 lut 2018, 19:51

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Ulf » wt 06 lut 2018, 20:42

Witajcie!

Mam na imię Michał ale piszę też w imieniu Magdy, Agnieszki i Dominika. Jesteśmy z Pruszkowa i Łodzi. Od kilku miesięcy błąkamy się po rekonstrukcji wczesnośredniowiecznej korzystając z gościnności zacnych ludzi ale wciąż poszukujemy swojej ścieżki. Chcielibyśmy się spotkać z wami i przekonać czy nam będzie ze sobą "po drodze". W związku z tym zgodnie z instrukcją odzywamy się i komunikujemy swe istnienie. Możemy się spotkać w centrum we wtorek lub czwartek po 19:30 lub o w miarę dowolnej porze w weekend. Dajcie znać jaki termin byłby dla was dogodny.

Pozdrawiamy.

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6851
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Arnor » wt 06 lut 2018, 20:45

Witajcie

Dzięki za odezwanie się.
Postaramy się szybko dogadać dogodny nam termin i damy znać.
"Nie ma miękkiej gry"

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6851
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Arnor » czw 08 lut 2018, 16:47

Przyszły czwartek, o godz. 19:30 nam najbardziej pasuje.
Spotykamy się zawsze na schodkach, pod budynkiem EMPIKu przy rondzie de Gaulle'a.
"Nie ma miękkiej gry"

Awatar użytkownika
Ulf
Posty: 5
Rejestracja: wt 06 lut 2018, 19:51

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Ulf » czw 08 lut 2018, 19:14

W przyszły czwartek w Muzeum Starożytnego Hutnictwa w Pruszkowie jest od 17:30 - 19:00 wykład z cyklu "Opowieści z wikińskiej Północy" p.t. "Heros Wędrowniczek" (https://www.facebook.com/events/323379604815218/). Jeśli ktoś ma ochotę wpaść z wizytą to możemy po prelekcji podrzucić 3 osoby do centrum. Będziemy pędzili przez miasto ale ponieważ impreza kończy się o 19:00 więc możemy zaliczyć małe 10 - 15 minutowe spóźnienie za które z góry przepraszamy. Mam nadzieję że to nie problem.

Pozdrawiam.
Michał

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6851
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Arnor » śr 14 lut 2018, 13:57

Potwierdzamy spotkanie.
Gdybyście mieli się dużo spóźnić to dajcie znać.
"Nie ma miękkiej gry"

Awatar użytkownika
Ulf
Posty: 5
Rejestracja: wt 06 lut 2018, 19:51

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Ulf » czw 15 lut 2018, 13:22

Z przyczyn zdrowotnych Magda nie będzie obecna. W związku z tym ja niestety nie dotrę dzisiaj na wykład do Pruszkowa. Gdyby ktoś się wybierał i bardzo liczył na podwózkę proszę o info, coś wymyślimy. W związku z tym, o ile nie znajdą się żadni autostopowicze z wykładu, będę o czasie. W razie czego będę oczywiście informował na bieżąco ale nie przewiduję żadnych problemów.

Awatar użytkownika
Arnor
Jarl
Jarl
Posty: 6851
Rejestracja: sob 12 kwie 2008, 00:00
Lokalizacja: Z Kwitnącego Krzewu Dzikiego Bzu
Kontaktowanie:

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Arnor » czw 15 lut 2018, 18:31

Jak bedziesz na miejscu daj znac. Moj tel wyslalem Ci w Prywatnej Wiadomosci
"Nie ma miękkiej gry"

Nieznany
Posty: 6
Rejestracja: pn 14 sie 2017, 12:11

Re: Kandydat - rekrutacja

Postautor: Nieznany » pt 09 mar 2018, 12:32

witam,
zeszłej jesieni byłem na pierwszej rozmowie, miałem odtwarzać Węgry. Miałem odezwać się kilka dni później. Ta data, od której wszystko zależało, dotyczyła kasy - okazało się, że stypendiów nie ma. Doktoryzuję się z tych spraw, o których mówiłem na rozmowie. Nie chciałem zaczynać, skoro nie stać mnie było nawet na strój. W międzyczasie zarabiałem dalej, mogąc mniej odkładać, do tego doszło kolejne opóźnienie, bo musiałem doszukać dokładniejszy wzór koszuli i spodni. Teraz jedno i drugie udaje się nadrobić.


Wróć do „Dla kandydatów i tych co pierwszy raz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości